Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Зменьшення тарифу на обслуговування внутрішньобудинкових мереж у Лисичанську

Провівши численні зустрічі з жителями в мікрорайонах міст багатоповерхової житлової забудови, і, обговоривши порядок обслуговування внутрішньобудинкових інженерних мереж тепло-, водопостачання і водовідведення, виконавським комітетом прийнято рішення про перегляд раніше прийнятих рішень з цього питання. Про це повідомив на сесії міської ради лисичанський міський голова Сергій Дунаєв.

"Враховуючи те, що багато жителів багатоквартирних будинків самостійно за свої кошти поміняли внутрішньобудинкові системи, - відмітив міський голова, - обслуговування цих мереж, а саме стояків гарячого, холодного водопостачання і водовідведення, які знаходяться в квартирах, здійснюватиметься самостійно їх власниками, із залученням для цього на платній основі або ЖКГ, або інших суб'єктів господарювання, що мають відповідні дозволи на ведення подібної діяльності".

Таким чином виходить, що в тариф квартплати тепер буде включено тільки обслуговування цих же мереж, розташованих в підвальних і горищних приміщеннях будинків. Тобто тариф на обслуговування внутрішньобудинкових мереж тепло/водопостачання і водовідведення проти раніше прийнятого зменшиться на 50% і складе 0,385 грн./м2, а для квартир, обладнаних системами індивідуального опалювання, - на 66% (0,263 грн./м2).

Більше того: Сергій Володимирович звернув увагу на те, що за умови 100% заміни трубопроводів усіх інженерних комунікацій будинку в цілому розглядатиметься питання зняття нарахувань за ВДО (індивідуально, згідно із заявками жителів таких будинків).

"Цей підхід дозволяє нам звернути увагу жителів на те, що майже 100% житлофонду приватизовано і знаходиться в приватній власності і кожен власник повинен розуміти, що це - велика відповідальність і витрати за змістом цієї власності не можуть виробляється за рахунок засобів комунальних підприємств або засобів бюджету!!"!, - підкреслив міський голова.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"