Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Щасливий виняток або щедрий подарунок долі. Молода жінка, що втратила пам'ять, знову зі своєю родиною

У"Регіональному трикутнику» від 4 лютого 2011 року ми розповіли про молоду жінку, яка втратила пам'ять. І тільки події останніх семи місяців, відтоді, коли вона зрозуміла, що знаходиться у лісі, пам’ятає добре. Як виявилося пізніше, то була місцевість біля міста Кремінна. Хто б міг подумати, що ця історія матиме такий розвиток і ми так скоро почуємо добрі новини.

Її справжнє ім’я Ганна і вона знову разом зі своєю родиною, яка мешкає у Молодогвардійську Луганської області. Так сталося, що після смерті тітки, Ганна деякий час мешкала в її квартирі у Сєверодонецьку. І саме тоді з нею сталася ця незрозуміла і майже детективна історія.

Рідна сестра Ганни розповіла нам, що вона була одружена з арабом і тривалий час мешкала в Ізраїлі і тому вона так добре знає іврит. У Ганни є 13-річний син. По сімейних фотографіях та розповідях рідних вона відтворює своє колишнє життя.

Члени єврейської громади Лисичанська, які і звернулися за допомогою до ТРК «Акцент», дуже радіють за Ганну. Добрі люди не кинули її у біді, а проявили рідкісну доброту та милосердя. Ця історія вразила весь творчий колектив ТРК «Акцент». І ми щасливі, що змогли їй допомогти.

В житті може трапитися все що завгодно. І ніхто з нас від цього не застрахований. А те, що сталося з Ганною, назавжди може залишитися таємницею. Але цілком можливо, що її пам'ять повністю відновиться і тоді вона згадає, що саме з нею відбувалося у липні 2010-го.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"