Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

С.В. Дунаєв домовився з НАК "Нафтогаз" про модернізацію Лисичанської ТЕЦ

Мер Лисичанська Сергій Дунаєв домовився з керівництвом НАК "Нафтогаз Україна" про модернізацію ГП "Лисичанська ТЕЦ".

4 лютого, міський голова Лисичанська Сергій Дунаєв повернувся з Києва. У столиці він зустрічався з керівництвом НАК "Нафтогаз України". Обговорювалася можливість модернізації ГП "Лисичанська ТЕЦ". У результаті, керівники НАК дали згоду на розвиток лисичанського підприємства.

Тепер керівникові ГП "Лисичанська ТЕЦ" наступного тижня має відбутися поїздка в Київ на затвердження програми модернізації.

Крім того, C.В. Дунаєв відмітив, що прийнято рішення про переведення бюджетних організацій, які розташовані в мікрорайоні содового заводу і, по суті, опалюються ТЕЦ, на прямі договірні стосунки з ГП "Лисичанська ТЕЦ". Це забезпечить стабільний вступ засобів на рахунки підприємства, що, у свою чергу, допоможе у вирішенні питання з виплатою заробітної плати.

Мер Лисичанська також повідомив, що КП "Лисичанськтепломережа" узяло на себе певні зобов'язання за своєчасним розрахунком з ГП "Лисичанська ТЕЦ" за покупне тепло.

Нагадаємо, 28 січня 2011 року, в Лисичанській міській раді відбулася зустріч міського голови Сергія Дунаєва з колективом ГП "Лисичанська ТЕЦ". Працівники скаржилися на заборгованість по зарплаті.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"