Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Луганську пройшов флешмоб, присвячений Климу Ворошилову

Сьогодні біля пам'ятника Климу Ворошилову пройшов флешмоб і історична реконструкція, присвячена 130-річчю маршала.

Колона з учнів школи-гімназії №60 на чолі з самим "Ворошиловым" пройшла від будівлі міської ради з прапорами, після чого учасники промарширували навколо монумента і зображували символічне серце з червоних краваток. Після цього до присутніх звернувся сам маршал, який підкреслив, що Луганськ повинен стати містом, в яке хочеться повертатися знову і знову.

Виконавець ролі Ворошилова вчитель Михайло Дьяконов трохи змінив мову маршала на сучасний зразок. Він розповів, що будучи учителем правознавства і історії, часто чує від дітей, особливо старшокласників, питання, чому наше місто називалося Ворошиловград. "Доводиться це часто пояснювати, і вони обізнані про особу Ворошилова. Це не перша наша акція: на день міста проїздив трамвай з історичними персонами, там я також був Ворошиловым.

Я думаю, цей флешмоб не буде останнім: у нас багато земляків, пам'ять яких хочеться ушанувати : це і Матусовський, і Даль, і багато інших. Про кожного з них ми щось скажемо і згадаємо їх", - пообіцяв Михайло Дьяконов.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"