Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

До 130-річчя з дня народження К.Є.Ворошилова

4 лютого виконується 130 років з дня народження нашого відомого земляка, державного та воєнного діяча, Маршала Радянського Союзу Климента Єфремовича Ворошилова. У вищому ешелоні влади Радянського Союзу то була колоритна та неоднозначна фігура. Народився Климент Ворошилов у 1881 році у селищі Вєрхнє Бахмутського повіту Єкатеринославської губернії (так раніше називалася наша місцевість).

Уродженець нашого міста, перший «червоний офіцер», один з організаторів Червоної Армії, Маршал Радянського Союзу, двічі Герой Радянського Союзу, Герой Соціалістичної праці Климент Ворошилов пройшов життєвий шлях від слюсаря до голови Президії Верховної Ради СРСР.

За радянських часів постать цього відомого державного діяча дуже шанувалася і була прикладом для молодого покоління. У нашому місті зберігся бюст Климента Ворошилова. Його імя носить вулиця у Лисичанську. А ось його будинок за часів перебудови було зруйновано. Зараз на цьому місті все покрито білим снігом. Від будинку дитинства Климента Ворошилова не залишилося й сліду. Рішення про закриття будинку-музею у Лисичанську було прийнято на хвилі «переглянутої» історії у 90-х роках двадцятого століття. Зусилля місцевої влади зберегти музей були марними. Будівлю, що належала Донецькій залізницї, зруйновано. А деякі експонати зараз зберігаються у Лисичанському краєзнавчому музеї.

Ворошилов багато зробив для Луганська. Завдяки йому Ворошиловградську область було виділено у окрему адміністративну одиницю. У минулому столітті Луганськ-Ворошиловград змінював свою назву декілька разів. Цікавий факт. 5 листопада 1935 року Луганськ вперше було перейменовано у Ворошиловград. А 5 березня 1958 року Наказом Президії Верховної Ради України, головою якої на той час був Климент Єфремович Ворошилов, місту Ворошиловград було знову повернуто назву Луганськ. Ініціатива про заборону присвоєння будь-чому імена живих людей, якими б подвигами вони не прославилися, належала саме йому. Останній раз Ворошиловград було перейменовано у Луганськ у 1990 році.

Минуле залишається поруч з нами. Можна по-різному ставитися до особистості Ворошилова. Але безперечним є факт, що наш земляк – це визначна історична постать, а значить заслуговує на повагу.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"