Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

БЮТ: Лисичанська "Батькивщина" відстоює права працівників місцевої ТЕЦ

"Борги по виплаті зарплати у нас на підприємстві утворилися із-за заборгованості в сумі 9,5 млн. грн. з боку комунального підприємства "Лисичанськтепломережа", - запевняють активісти ТЕЦ.

Мовчання міської влади було перерване черговою акцією протесту. Кілька днів тому представники трудового колективу ГП "Лисичанська ТЕЦ" зібралися у стін Лисичанської міськради з проханням зустрітися з мером міста від Партії регіонів Сергієм Дунаєвым, власником мільйонних активів в різних сферах бізнесу.

Проте міський голова не лише не зміг вислухати проблеми городян, але і не вийшов вчасно до людей нібито внаслідок важливої наради з керівниками шкіл і установ охорони здоров'я.

В результаті градоначальникові довелося вислухати протестуючих. Окрім неоплаченої заробітної плати, колективу загрожує втрата робочих місць з закриттям підприємства.

"Щоб краще зрозуміти, треба відчути. Тому мерові було запропоновано прожити зі своєю сім'єю на 55 грн. в місяць. Саме таку зарплату отримали в січні більшість працівників ТЕЦ, а їх 308", - прокоментувала ситуацію член міської організації ВО" Батькивщина" Тетяна Скакун.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"