Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

До дня вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони

31 січня в актовій залі Лисичанського міського відділу МНС України в Луганській області пройшли урочисті збори , присвячені Дню вшанування ветеранів і пенсіонерів пожежної охорони. На ньому були присутні: заступник міського голови Лисичанська Анатолій Васильович Калашник, начальник Лисичанського міського управління МНС України в Луганській області Валерій Васильович Нагорняк, начальник другого загону державної пожежної охорони МНС України в Луганській області Сергій Миколайович Загородній, голова ради ветеранів пожежної охорони МНС України в Луганській області Петро Федорович Булгаков.

За вагомий особистий внесок у справу захисту населення та території від пожеж й надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру, зміцнення пожежної безпеки та з нагоди вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони винуватцям свята були вручені почесні грамоти.

По закінченні урочистої частини свята ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони пригостили шампанським та солодощами. Дорогі ветерани та пенсіонери пожежної охорони! Ще раз прийміть найщиріші побажання здоров»я вам і вашим родинам. Турботи не тільки від близьких та рідних людей, але і від держави. Будьте щасливі та збережені Богом.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"