Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Лисичанські гірники з шахти ім. Д.Ф. Мельникова доведені до відчаю

Лисичанські гірники з шахти ім. Д.Ф. Мельникова настільки доведені до відчаю, що написали відкритий лист в пресу.

У листі говориться:

"Закриття шкіл, скорочення штату медичних працівників, далі що? Складається враження, що в нашому місті усе робиться для того, що б місто вимерло! Ми працюємо на шахті ім. Мельникова, яка знаходиться в Лисичанську Луганської обл.

Ні для кого не секрет, що професія Шахтарів, найважча і небезпечна професія. Люди вимушені йти на шахту, оскільки мало інших підприємств, діватися.. нікуди, шахти - основне джерело праці, вибору немає. Люди які щодня ризикують життям, спускаючись в шахту, щоб просто працювати, вони не знають чи вийдуть на поверхня після зміни.

Але, незважаючи на це, шахтарі продовжують спускатися під землю. Причина проста: у кожного є сім'я, і їх треба годувати, учити дітей. Так, гроші грають зараз важливу роль в нашому житті. І тут шахтарів обманюють.

12 січня 2011 року, були видані талончики про нарахування заробітної плати за грудень 2010 року, а через два дні, були видані повторні талончики, де та ж заробітна плата була зменшена у кожного на 500 грн.

Виникає питання, на об'єднання "Лисичанськвугілля" працюють безграмотні бухгалтери? На якій основі була знята заробітна плата, запрацьована кров'ю і потом? Пан дав, пан забрав?? Куди або до кого пішли наші гроші? На це питання, ми відповіді не отримали!! Може бути для когось 500 гривень не такі і великі гроші, а якщо помножити на 2500 робітників? Сума вражає! До яких пір відбуватиметься беззаконня!!!

Хоча по усіх об'єднаннях області у шахтарів забрали вислугу років з обіцянкою повернути в наступному місяці. А "Лисичанськвугілля" оголосило, що до квітня місяця зарплату підвищувати не будуть, посилаючись на Указ уряду, який більш ніж я упевнений, навіть не знає про існування об'єднання "Лисичанськвугілля", що полягає з однієї шахти здобичі.

Робимо висновок: СБУ, прокуратура і інші відомства, які повинні стежити за роботою горе-керівників не діють!!

Усі шахтарі голосували за нинішнього президента Януковича з надією на краще життя. Але ми не бачимо ні допомоги, ні підтримки, ні захисту наших прав!!!

Шахтарі шахти ім." Д.Ф. Мельникова".

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"