Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичаньску відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів

Під такою назвою 26 січня, відбулася координаійна нарада керівників правоохоронних органів м. Лисичанська, яку провів той, що виконує обов'язки прокурора міста, радник юстиції Малик С. І.

В роботі наради узяли долю старший радник юстиції обласної прокуратури Уставинський А.Н., в.о. начальника міського відділу УМВС Решетняков А.А., передставників міського відділу інспекції, КРО, МНС, а також виконкому Лисичанської міської ради: керівник справами Анцупов В. Н. і головний фахівець відділу з питань мобілізаційної і режимно- секретної роботи Агафонов В. А.

У своєму виступі Малик С. І. відмітив, що правоохоронними органами у взаємодії з органами місцевого самоврядування здійснена низка організаційних і практичних заходів, спрямованих на посилення боротьби із злочинністю. Але незважаючи на це - криміногенна ситуація в місті залишається важкою. Рівень загальної злочинності виріс на 12,4% внаслідок збільшення досконалих на території Лисичанська злочинів проти майнових прав громадян - це обумовлено тим, що профілактична робота в цьому напрямі ведеться неналежно.

Також Сергій Іванович зупинився на питаннях боротьби з наркозлочинністю, корупцією і взяточництвом. У своїх виступах Решетняков А.А. і Агафонов В. А. порушили питання злочинності, наркоманії, корупції, алкоголізму і інших негативних явищ, які є передумовами скоювання (у тому числі і рецидивних) злочинів. Після обговорення цих питань прийнято рішення про продовження роботи з метою координації діяльності правоохоронних і інших державних органів по попередженню, профілактиці і ліквідації злочинності і корупції, а також стабілізації криміногенної ситуації в місті.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"