Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Ситуація з опалюванням в Лисичанську і Сівєродонецьку

Як ми вже повідомляли теплокомуненерго в Лисичанську і Сівєродонецьку виявилися в списку підприємств, яким ДК "Газ України" збирається відключить газ. Ця компанія доручила підприємствам по газопостачанню і газифікації попередити і відключити від газоспоживання 12 підприємств комунальної теплоенергетики (ТКЭ) значній заборгованості перед компанією.

Зокрема, за станом на 24.01.11 з початку поточного опалювального сезону "Лисичанськтепломережа" заборговувала ДК "Газ України" 25 млн. грн. (13%), "Сівєродонецьктепло" - 14 млн. грн. (16%), "Стахановтеплозабезпечення" - 4 млн. грн. (23%). ДК "Газ України" неодноразово попереджала і застерігала керівництво теплопосточаючих підприємств-боржників про можливість відключення від газопостачання.

Компанія постійно зверталася також в місцеві органи влади про необхідність наведення ладу в розрахунках за газ теплопосточаючих і погашення ними заборгованості.

За даними виконкому Лисичанської міськради, на сьогодні "Лисичанськтепломережі" населення повинне 28 млн. грн., і 62 млн. грн. - не компенсована державою різниця в тарифі.

Відключення опалювання в квартирах городян не буде, оскільки згідно із законодавством не можна припиняти постачання газу підприємствам теплокомуненерго посеред опалювального сезону.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"