Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Судовий процес по ДТП в Лисичанську "буде зразком справедливості" - обласне МВС

Досудове слідство у кримінальній справі, збудженій за фактом ДТП в Лисичанську, проводиться об'єктивно і без упередженості. Про це заявляють в ГУ МВС України в Луганській області, повідомляє відділ по зв'язках з громадськістю.

Як повідомлялося раніше, 23 грудня 2010 р. в м. Лисичанську сталася дорожньо-транспортна подія, в якій загинули троє пішоходів.

Як відзначається в повідомленні, подія викликала величезний громадський резонанс і у зв'язку з ним масу публікацій в засобах масової інформації. Практично в усіх матеріалах, де освітлюється ця подія, звучать нотки сумніву в тому, що винуватець ДТП понесе заслужене покарання.

"Ми завіряємо громадськість і населення нашого регіону в тому, що досудове слідство у цій кримінальній справі, що знаходиться у виробництві слідчого управління УМВС України в Луганській області, проводиться об'єктивно і без упередженості. А це означає, що в процесі досудового слідства будуть проведені усі необхідні слідчі заходи у рамках чинного карно-процесуального законодавства, зібрані необхідні докази провини обвинуваченого, що дозволить суду дати матеріалам кримінальної справи об'єктивну оцінку і на основі цього винести винному законний і справедливий вирок", - говориться в повідомленні.

Також обласне управління МВС заявляє, що позиція органів внутрішніх справ відносно обрання запобіжного обвинуваченому заходу знаходиться строго в правовому конституційному полі, де прерогатива в цьому питанні віднесена суто до компетенції органів правосуддя.

"Ми упевнені в тому, що майбутній судовий процес у цій кримінальній справі буде зразком справедливості", - говориться в повідомленні.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"