Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Винуватець трагедії, в якій три людини загинули, випущений на свободу!!!

Луганські правоохоронці обурені постановою Ленінського районного суду Луганська змінити запобіжний захід на підписку про невиїзд винуватцеві ДТП в Лисичанську, що забрало життя 3 людей.

Відмітимо, що спочатку Ленінський райсуд Луганська виніс постанову про обрання обвинуваченому запобіжного заходу у вигляді узяття під варту. Проте, це рішення було оспорене в Апеляційному суді Луганської області і винуватця ДТП випустили по підписці про невиїзд. Тоді слідче управління УМВС України в Луганській області спільно з обласною прокуратурою наново направило до Ленінського районного суду уявлення про зміну підписки про невиїзд на утримання під вартою.

"Проте, незважаючи на це, реакція суду Ленінського району міста Луганська була такою, що шокує для правоохоронців: суддя прийняв рішення, відмовити в задоволенні цього представлення. При цьому дуже дивним представляється той факт, що служитель Феміди "забув" надати і в слідство, і в прокуратуру офіційне рішення, в якому мають бути викладені мотиви такого, м'яко кажучи, дивного вердикту", - говориться в повідомленні ОСО УМВС України в Луганській області.

Нагадаємо, 23 грудня 2010 року в Лисичанську по вул. Свердлова, 418. Водій легкового автомобіля "Honda Accord" на величезній швидкості здійснив наїзд на пішоходів, які переходили дорогу по пішохідному переходу. В результаті ДТП 3 людини загинули на місці події.

Крім того, на початку січня Лисичанські громадські діячі звернулися к Януковичу і Пшонке з приводу "затягування" розслідування резонансного ДТП, винуватцем якого став голова наглядової ради ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетар" Олександр Кандрин.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"