Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську відбулося чергове засідання виконкому

Сьогодні, 11 січня, відбулося засідання виконавського комітету Лисичанської міської ради, яке провів лисичанський міський голова Сергій Дунаєв.

Окрім членів виконкому в засіданні взяли участь начальники жеків, в.о. начальника УЖКХ Василь Рябцев, начальник управління економіки Лисичанської міської ради Олег Лєснов, директор СП "Лисичанськтепломережа" Геннадій Аніка, директор КСП "Лисичанськводоканал" Ірина Бончужна, а також представники МВС і прокуратури.

Члени виконкому заслуховували доповідь начальника відділу по роботі з листами і зверненнями громадян Світлани Михайлів про підсумки роботи по розгляду звернень громадян, що поступили у виконавчі органи міської ради в 2010 році.

"У виконкомі Лисичанської міської ради проводиться постійна робота із зверненнями жителів міста : щодня здійснюється особистий прийом громадян, приймаються письмові і усні звернення, даються необхідні роз'яснення і консультації, у тому числі і в телефонному режимі. Раз на місяць проводяться виїзні прийоми за місцем проживання. Кожен вівторок проводяться особисті прийоми керівниками комунальних служб, кожне друге середовище - "гарячі телефонні лінії".

Щотижня в ході проведення апаратних нарад заслуховує інформацію про терміни і якість розгляду звернень громадян", - відмітила у своєму виступі С. И. Михайлів.

Крім того, доповідь Світлани Іванівни містила інформацію про заходи, які були прийняті по вдосконаленню роботи порівняно з 2009 роком.

"Результати проведеного аналізу свідчать про те, що робота, постійно проводиться, по посиленню контролю за своєчасністю і якістю розгляду заяв і скарг громадян дала позитивні результати в плані зростання позитивно вирішених звернень, вдосконалення діловодства по зверненнях громадян в Жеках міста і що поступають на адресу керівництва виконкому усними і письмовими (за рік 35) вдячностями", - підкреслила Світлана Михайлів.

С. І. Михайлів також звернула увагу учасників засідання, що завдяки пильній увазі до заяв пільгової категорії громадян з боку міського голови практично усі звернення від інвалідів ВВВ розглянуті позитивно, а усі їх прохання і побажання задоволені.

Слухаючи доповідь начальника відділу по роботі з листами і зверненнями громадян члени виконкому ухвалили:

зняти з контролю рішення № 01 від 18.01.2010г. "Про підсумки роботи по розгляду звернень громадян, що поступили у виконавчі органи міської ради в 2009г. і завданнях по її удосконаленню в 2010г";
вирішено протокольно оформити доручення про усунення недоліків в роботі по розгляду звернень громадян в Лисичанському УМВС ГО в Луганській області і управлінні по здійсненню політики міської ради в області ЖКГ.
В ході засідання виконкому були також розглянуті питання, пов'язані з харчуванням школярів в першому півріччі 2011 року, організацією підвезення дітей, що проживають на території селища шахти "Матроська" до школи, нагородження громадян міста Почесними грамотами виконкому і низка інших запитань.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"