Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Сєвєродонецький Свято-Христо-різдвяний Храм переданий у власність єпархії

6 січня відбулася восьма позачергова сесія депутатів Сєвєродонецької міської ради. Після нетривалого обговорення був прийнятий міський бюджет на 2011 рік, він складає 325 млн. 592 тис. 426 грн.

Коментуючи це питання для журналістів поза засіданням, перший заступник міського голови Сергій Миколайович Дядик зупинився на основних показниках головного фінансового документу.

Власні вступи до міського бюджету Сєвєродонецька на поточний рік складають 136,7 млн.грн., ще 65 млн.грн. - дотація з державного бюджету, для фінансування захищених статей (Сєвєродонецьк є дотаційним з 1994 року, донині він був містом-донором), 107 млн.грн. поступило державних субвенцій (компенсації різних видів пільг).

Спеціальний фонд міста склав 15 млн.грн., у тому числі - 6 млн.грн. - бюджет розвитку (формується за рахунок оренди і продажу землі, а також приватизації об'єктів комунальної власності) і 8 млн, грн. - вступи від комунальних підприємств за рахунок надання платних послуг населенню (наприклад, в медичних установ, ДЮСШ).

Програма соціально-економічного і культурного розвитку м.Северодонецька на 2011 р., прийнята депутатами на останній сесії, передбачає виділення засобів на продовження газифікації прилеглих селищ і ремонт доріг в цих населених пунктах.

Що стосується благоустрою міста, в поточному році заплановано фінансування установки декількох світлофорів і устаткування "лежачих поліцейських", а також капітальний ремонт кровель житлового фонду і завершення ремонту покрівлі міського театру драми. Також планується виділити кошти на придбання спецтехніки для підприємства "Северодонецьккоммунсервіс", яке займається вивезенням сміття і чищенням доріг в зимовий період.

Крім того в 2011 році з бюджету розвитку фінансуватиметься проведення ремонту у дитячій музичній школі №1 і міському палаці культури.

Під час сесії депутати розглянули питання про припинення контракту з директором КП Телерадіокомпанія "СТВ" Наталією Кахельною. Одноголосно на посаду директора ТРК "СТВ" був призначений Віталій Івченко.

Найбільш жваве обговорення у депутатів викликало питання про безвідплатну передачу будов Свято-Христо-різдвяного Храму, розташованого на площі Соборній, з комунальної власності громади Сєвєродонецька у власність єпархії. Необхідність цього кроку міський голова Валентин Казаков пояснив тим, що "кожен повинен займатися свої справою", і за логікою речей діюча культова будівля не може бути комунальною установою.

Після дискусії більшістю голосів це питання було прийняте.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"