Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Про роботу адміністративної комісії при виконавському комітеті Лисичанської міської ради в 2010 році

Охорона прав і законних інтересів людини і громадянина від протиправних посягань правопорушників є головним обов'язком органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, які розробляють і здійснюють заходи, спрямовані на попередження адміністративних правопорушень, виявлення і усунення причин і умов, сприяючих їх здійсненню.

У 2010 році на адресу адміністративної комісії при виконкомі Лисичанської міської ради поступило 606 справ про адміністративні правопорушення. З них 61 справу повернено для належного оформлення, 23 - розглянуті з винесенням постанов про закриття виробництва у справі, 522 справи розглянуті з винесенням постанов про накладення адміністративних стягнень, з яких 493 поділа з накладенням стягнень у вигляді штрафів в дохід місцевого бюджету на загальну суму більше 65 тис. грн.

Відповідно до ст. 23 КУАП адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яке зробило адміністративне правопорушення, у дусі дотримання законів України, пошани до правил співжиття, а також запобігання здійсненню нових порушень, як самим правопорушником, так і іншими особами.

В цілому, складом адміністративної комісії при виконавському комітеті Лисичанської міської ради, при розгляді справ, підвідомчих для розгляду адміністративними комісіями, з'ясовуються усі обставини, які підлягають з'ясуванню при розгляді справи і відповідно до ст. 33 КУАП дотримуються загальні правила накладення стягнень за адміністративне правопорушення в межах, що передбачають відповідальність за досконале правопорушення.

Адміністративна відповідальність відноситься до компоненту правового статусу суб'єктів правових стосунків. У ній знаходить своє вираження один з методів державного управління суспільства.

Відповідальний секретар адміністративної комісії при виконкомі Лисичанської міської ради Л.А. Бурцева

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"