Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

30 грудня, відбулася чергова 6-а сесія Лисичанської міської ради

Перед початком засідання міський голова Сергій Дунаев привітав колектив дитячого інструментального ансамблю "Скерцо" Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 з перемогою в телевізійному конкурсі "Континент талантів".

Сергій Володимирович побажав хлопцям натхнення і творчих успіхів надалі, а також пообіцяв ансамблю підтримку. Крім того, за високий рівень виконавської майстерності і пропаганду інструментальної музики Грамотами виконкому Лисичанської міської ради і грошовою винагородою були відмічені керівник "Скерцо" Сидоренко Валерій Васильович, а також учасники ансамблю Апухтин Михайло, Ветрова Маргарита, Гриценко Алина, Дрімлюга Діана, Леонов В'ячеслав, Мангутов Карим, Омелаева Полина, Филипенко Анастасія і Чернопятко Євгеній. У вдячність юні музиканти виконали для присутніх попурі "Ах, Одеса"!.

В ході сесії депутати міської ради розглянули низку важливих запитань і прийняли відповідні рішення. Зокрема, після обговорення був прийнятий проект міського бюджету на 2011 рік і затверджений план роботи міської ради наступного року.

Прес-служба Лисичанської міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"