Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Дорогі земляки!

Від щирого серця поздоровляю вас з самими довгожданими і світлими святами - Новим роком і Різдвом Христовим!

Настає така улюблена нами з дитинства пора, наповнена загальною радістю новорічних веселощів, що наближаються, очікуванням дива і казки, душевним теплом і вірою в краще.

Сьогодні ми думаємо про найближчих людей - про наших батьків, яким бажаємо, передусім, здоров'я. Думаємо про наших дітей. Ми дуже любимо і дуже сподіваємося на них. Хочемо, щоб у них усе вийшло. Хочемо, щоб вони були щасливі!

Рік, що минає, дарував нам радощі зустрічей і відкриттів, були мініатюрні і величезні перемоги і досягнення, ми набували нового безцінного досвіду життя. Ми прожили з вами насичений важливими подіями рік і створили хороший заділ на майбутнє.

Проте, в ці святкові дні не лише підводять підсумки року що йде, але і будують плани на рік майбутній. Ми загадуємо бажання і віримо, що вони обов'язково виконаються.

Нехай же Новий рік принесе з собою радість яскравих перемог, упевненість в правильності вибраної мети і дасть сили для її досягнення.

Від імені Лисичанської міської ради, його виконавського комітету і від себе особисто бажаю вам, дорогі земляки, щоб 2011-й рік виправдав усі найдобріші надії і сміливі спрямування. Нехай у ваших серцях панує світ, в сім'ях - любов і згода, а в
будинках будуть достаток і благополуччя!

З Новим роком і Різдвом, що настає!

Міський голова С.В. Дунаєв

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"