Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Творчі колективи Лисичанська в числі переможців фестивалю-конкурсу "Луганщина - світанок України"

20 грудня в Луганській обласній філармонії відбулося підведення підсумків обласного фестивалю-конкурсу народної творчості "Луганщина - світанок України", присвячений 65-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Широкомасштабний фестиваль став частиною обласної програми "Патріот Луганщини".

Його проведення ініціювала обласна рада за підтримки облдержадміністрації і обласного центру народної творчості. У конкурсі взяли участь більше 400 аматорських колективів і 350 індивідуальних виконавців, більше 6 000 жителів області змагалися в сценічній майстерності. Упродовж чотирьох місяців проходили відбіркові тури в 17-и районах і 14-и містах області. Нагадаємо, що захід у рамках обласного фестивалю конкурсу "Луганщина - світанок України", в нашому місті проходило 24 жовтня 2010 року.

За підсумками конкурсу творчі колективи Лисичанська зайняли 2-е місце і були нагороджені дипломом II міри за вагомий внесок в розвиток народної творчості і цінними подарунками (телевізор і 2-а радіомікрофони). Крім того, дипломом в номінації "Кращий театральний колектив" була нагороджена зразкова дитяча театральна студія "Арлекін" (рук. Ірина Кабанова - на фото), а в номінації "Кращий інструментальний колектив" - народний духовий оркестр ім. Ф. Титаренко (кер.. Сергій Титаренко).

Гала-концерт переможців і учасників відбудеться в травні наступного року.

Відділ культури Лисичанської міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"