Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

В день Св. Миколая, С. Дунаев відвідав міський притулок для дітей і привітав маленьких вихованців

19 грудня, в день Святого Миколая, Лисичанський міський голова Сергій Дунаев відвідав міський притулок для дітей і привітав його маленьких вихованців з цим прекрасним святом. Разом з Сергієм Володимировичем привітати дітвору прийшли його заступники Олег Голуб і Володимир Марченко, депутат міської ради Андрій Якимчук. Ніхто з дітвори не залишився без уваги гостей - усі вони отримали солодкі подарунки.

Крім того, гості вручили вихованцям притулку настільні ігри. До цього свята хлопці також отримали солодкі подарунки і фрукти від спонсорів - фірми "АТБ", приватного підприємця Сергія Мороза і інших. Доставило радість хлопцям і святкова театралізована вистава, підготовлена такими, що вчаться у школі № 7 м. Привілля.

До дня Святого Миколая отримали поздоровлення і діти-інваліди. Заступник міського голови Максим Головнев і директор територіального центру Тетяна Даниленко в ці святкові дні відвідали вдома дітей цієї категорії і вручили їм солодощі і фрукти, набори ялинкових іграшок.

Крім того, як відмітив начальник відділу у справах сім'ї і молоді міської ради Олександр Колесников, 164-м дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, вихованцям притулку для дітей також були вручені солодкі подарунки, придбані за рахунок засобів міського бюджету. На ці цілі було виділено більше 5 тис.грн.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"