Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

На Луганщині буде реалізований проект Британської Ради в Україні

Британська Рада в Україні спільно з Асоціацією "Соціально-економічні стратегії і партнерства" і Лабораторією законодавчих ініціатив за підтримки Луганської і Донецької облдержадміністрацій почав реалізацію дворічного проекту "Громадянин і держава : розвиток партнерства для ефективного управління в Україні", що фінансується Європейським Союзом.

Головна мета проекту - забезпечення прозорості і вдосконалення місцевого самоврядування в Україні шляхом оптимізації процедур ухвалення рішень на місцевому і регіональному рівні і залучення громад до управлінського процесу. У рамках проекту передбачена розробка і апробація двох взаємозв'язаних ключових документів : Системи ухвалення стратегічних і політичних рішень для місцевих органів влади і Стратегії громадської участі. За основу Стратегії брався "Кодекс рекомендованої практики громадської участі в процесі ухвалення рішень", розроблений і прийнятий Радою Європи в листопаді 2009 року.

Свій старт проект візьме в Донецькій і Луганській областях. До його реалізації будуть залучені представники місцевої влади і громадських організацій Донецька, Макіївки, Красноармейська, Луганська, Лисичанська, Сєвєродонецька, Алчевська, Брянки, Тельмановського, Амвросіевського, Новоазовського і Кременського районів. Після результати і практичні напрацювання будуть поширені серед представників органів місцевого самоврядування в інших областях України.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"