Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

В Луганську пройшов чемпіонат міста по греко-римської боротьбі

Днями в Луганську пройшов відкритий особистий чемпіонат міста по греко-римскої боротьбі серед молоді та хлопців 1994-1995 р.н. Про це повідомляє управління з питань фізичної культури і спорту Луганської міськради.

Спортивний захід відбувся на базі Луганського обласного вищого училища фізичної культури. Участь взяли 115 борців з Луганська, Краснодону, Червоного Променя, Свердловська, Стаханова, Старобельска, Кировська та Щастя.

В результаті поєдинків переможцями у вагових категоріях стали:

- серед молоді: до 66 кг - Дорофеев Сергій (Краснодон); до 74 кг - Конин Максим (Луганськ); до 84 кг - Колядин Павло (Лисичанськ); до 96 кг - Шведів Володимир (Луганськ); до 120 кг - Сорочан Іван (Лисичанськ);

- серед хлопців 1994-1995 р.н. : до 43 кг - Костьолів Володимир (Червоний Промінь); до 46 кг - Ляшенко Артур (Луганськ); до 50 кг - Коваленко Віталій (Кировськ); до 54 кг - Гайворонський Єгор (Кировськ); до 58 кг - Бедирханов Артур (Кировськ); до 63 кг - Гарцунов Артем (Старобельск); до 69 кг - Петренко Валерій (Лисичанськ); до 76 кг - Жердев Дмитро (Луганськ); до 85 кг - Ложечка Олексій (Старобельск); до 100 кг - Борисенко Сергій (Червоний Промінь).

Переможці чемпіонату нагороджені медалями і грамотами, призери - грамотами організатора змагань - управління з питань фізичної культури і спорту Луганської міської ради.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"