Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Ансамбль "Скерцо" отримав Кубок "КОНТИНЕНТУ талантів"

Восени 2010 року кондитерська компанія "КОНТИ" в ефірі телеканалів "Донбас", "ЛОТ" (м.Луганськ) і МТВ (м.Мариуполь) запустила новий телевізійний проект "КОНТИНЕНТ талантів". У ньому взяли участь близько 3000 дітей у віці від 6 до 16 років, виступаючі в жанрі хореографії, вокалу і в оригінальному жанрі.

Відбіркові кастинги проводилися в 5 містах Донецькою і Луганською областей: Маріуполі, Луганську, Сєвєродонецьку, Краматорську, Донецьку. В ході кастингів по містах і фінального кастингу членами жюрі у складі Андрія Еремина, Ігоря Внукова і Уляны Рудаковой було відібрано 24 півфіналісти. А за результатами СМС-голосування глядачі і телеглядачі визначили 9 кращих учасників, які 18 грудня зустрілися у фіналі.

Окрім фіналістів, ведучі Світлана Прудникова і Дмитро Бородин представили увазі телеглядачів декілька виступів яскравих учасників проекту. Їм не вистачило всього 1-2 % голосів в півфіналі. Серед них Катя Бодрухина з Луганська, Левон Погосов з Алчевська, Ганна Коростелева з Макіївки, Денис Дудник з Краснодону і Ганна Сірик із Старобельска. Хлопці отримали Дипломи жюрі "Континенту талантів".

Для нагородження переможців "Континенту талантов-2010" на сцену були запрошені члени жюрі із заповітними Кубками і генеральний директор компанії "КОНТИ" - Олег Логвинов. У жанрі "вокал" найбільша кількість голосів телеглядачів, а значить Кубок "Континенту талантів" і 17 000 гривен від компанії "КОНТИ" отримав ансамбль "Дончане".

За підсумками голосування в жанрі "хореографія" Кубок "КОНТИНЕНТУ талантів і 17 000 гривен від компанії "КОНТИ" отримав колектив "Андеграунд" з Волновахи. І в останньому жанрі конкурсу - "оригінальному" - солодка мить перемоги, Кубок "КОНТИНЕНТУ талантів" і 17 000 гривен від компанії "КОНТИ" отримали ансамбль "Скерцо" (Лисичанськ).

Усі фіналісти отримали також подарунки від фонду Рината Ахметова "Розвиток України".

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"