Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Спортсмени Лисичанська зайняли перші місця

10 грудня в с. Марковка відбувся турнір по греко-римській боротьбі, присвячений пам'яті Героя Радянського союзу Еременко А.І., в якому взяли участь більше 60 спортсменів з міст Луганської області.

Спортсмени з м. Лисичанська показали наступні результати: Олег Швец (63 кг) - 1-е місце; Валерій Петренко (70 кг) - 1-е місце; Влад Гузинін (80 кг) - 1-е місце; Влад Роненко (55 кг) - 2-е місце; Олександр Жадан (35 кг) - 3-е місце; Ігор Долинський (70 кг) - 3-е місце.

Переможці нагороджені грамотами і медалями. Підготували спортсменів тренери Ігор Логачев і Василь Корнев.

Спортивна гімнастика
9 і 10 грудня в м. Сєвєродонецьку була Відкрита першість міста по спортивній гімнастиці, в якому взяли участь 60 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк і Рубіжне.

Вихованки Лисичанської міської ДЮСШ зайняли наступні місця: за програмою 1 юнацького розряду Валерія Лавська зайняла 1-е місце; за програмою 3 розряди Алина Чепелева - 2-е місце, а за програмою 2 розряди Ольга Шильникова зайняла 4-е місце.

Спортсменки нагороджені грамотами і медалями. Тренери по спортивній гімнастиці Оксана Петренко і Марина Чвалюк.

Спортивна акробатика
З 9 по 12 грудня в м. Стаханов відбувся Відкритий Чемпіонат Донбасу на Кубок м. Стаханова по спортивній акробатиці. У змаганнях взяли участь 100 спортсменів з міст Лисичанськ, Харків, Донецьк, Макіївка, Кировськ і Стаханов, а також з округу (Росія) Ханти-Мансійська і м. Севастополь (АР Крим).

Юні акробати Іван Демченко, Денис Ермаков, Дмитро Василенко - СШ № 8 і Дмитро Астахов - СШ № 28, в категорії "Чоловіча група" зайняли 3-е місце. Нагороджені переможці грамотами і медалями.

Підготував спортсменів Андрій Лифарь.

Про це повідомляють фахівці відділу з питань фізичної культури і спорту Лисичанської міської ради.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"