Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Лисичанськ зміцнює культурні, освітні, наукові і ділові зв'язки з Росією

Упродовж 2010 року в центральній бібліотеці Лисичанська тривала робота, спрямована на формування позитивного міжнародного іміджу Луганської області.

Тісний зв'язок працівники бібліотеки підтримують з громадською організацією "Російський Союз Донбасу в Луганській області", головою якої є А.I. Акентьев. За рекомендацією фахівців бібліотеки і через Россотрудничество МЗС Російської Федерації Лисичанська, майстер декоративно-прикладного мистецтва Лариса Вікторівна Лавренцова, з 21 по 26 листопада побувала на майстер-класах і курсах підвищення кваліфікації в Санкт-Петербурзі.

Постановою Уряду Санкт-Петербургу була прийнята Програма, яка спрямована на розвиток і зміцнення культурних, освітніх, наукових і ділових зв'язків з Росією, на зміцнення ролі російської мови як умови діалогу і взаєморозуміння.

До помітних культурних подій належить перспективний напрям - спільний проект санкт-петербурзьких і зарубіжних бібліотек і майстер-класи для фахівців в області традиційного росіянина прикладного мистецтва.

З багатьох країн СНД і у тому числі з України, далекого зарубіжжя приїхали майстри декоративно-прикладного мистецтва. Їх люб'язно зустріли і розмістили в готелі на Лиговському проспекті. За шість днів перебування для учасників були проведені тематичні заняття "Російське народне мистецтво", майстер-класи "Глиняна казка", "Кистьовий розпис по дереву", "Мезенська, Городецька, Сєверодвінськ розпису". Багато цікавій і корисній інформації вдалося почерпнути усім гостям. А ще - головне - знайшли нових друзів в багатьох країнах: Росії, Данії, Швеції, Голландії, Прибалтиці та ін.

Цікавою і насиченою була також культурно-розважальна програма. Незабутня оглядова екскурсія по Санкт-Петербургу, відвідування Державного Ермітажу, етнографічного музею, відвідування опери "Бал-маскарад" в Михайлівському театрі.

Особливо хочеться відмітити, що усі майстер-класи, проживання в готелі, живлення і культурна програма для гостей, якими були майстри, були сплачені Урядом Санкт-Петербургу.

Відділ культури Лисичанської міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"