Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Сєвєродонецьку і Лисичанську закрили ігрові зали

Співробітниками Управління держслужби боротьби з економічною злочинністю Луганщини постійно проводяться оперативно-профілактичні заходи, спрямовані на виявлення суб'єктів господарювання, які здійснюють незаконну діяльність у сфері азартних ігор.

У період з 15 листопада по 6 грудня правоохоронці задокументували 34 факти порушення Закону України "Про заборону ігорного бізнесу в Україні" і вилучили 395 одиниць ігорного устаткування.

Так, тільки в обласному центрі було прикрито одинадцять незаконно діючих точок за поданням заборонених азартних послуг, з приміщень яких вивезено 139 ігрових автоматів.

У м. Первомайську співробітники державної служби боротьби з економічною злочинністю виявили чотири зали ігрових автоматів, в яких на повний хід працювали яскраві і заманюючі игроманів своїм мерехтінням ігрові машини. Після закінчення перевірки з ігорних закладів було вивезено 52 ігрові автомати.
"Третє призове" місце по кількості вилученого ігорного устаткування зайняли підприємці і адміністратори міста Алчевська. З трьох закладів для любителів азарту правоохоронці вилучили 47 "одноруких бандитів".

Непогано попрацювали співробітники Управління по боротьбі з економічною злочинністю спільно з колегами з м. Сєвєродонецька. Не дивлячись на те, що в цьому місті оперативні співробітники виявили тільки один ігорний зал, розташований на проспекті Гвардійському, "улов" правоохоронців можна назвати великим. Виявилось, що в цьому залі ігрових автоматів в робочому стані знаходилися 34 одиниці ігорного устаткування, а організувала і контролювала увесь процес 41-річна місцева мешканка. Нині вирішується питання про порушення кримінальної справи по ст. 203 УК України.

Крім того, в ході проведення оперативно-профілактичних заходів в таких містах Луганської області, як Стаханов, Краснодон, Сватово, Лутугіно, Попасна, Лисичанськ, Брянка і п.г.т. Новоайдар співробітники УГСБЭП виявляли незаконно діючі ігорні заклади, документували факти організації і проведення азартних ігор жителями цих населених пунктів і після закінчення перевірки вилучали ігорне устаткування.

Нагадуємо, що робота по боротьбі з ігорним бізнесом на території Луганської області постійно триває. Прислухайтеся до ради правоохоронців і не ризикуйте організовувати роботу ігорних закладів, інакше рано чи пізно доведеться відповідати за протиправні дії.

Відділ зв'язків з громадськістю
УМВДУ в Луганській області

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"