Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Підтримаємо ансамбль Лисичанська - "Скерцо"!

11 грудня о 18-00 на телеканалі "ЛОТ" у прямому ефірі транслюватиметься півфінал конкурсу "Континент талантів", в якому візьме участь дитячий інструментальний ансамбль "Скерцо" Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 (керівник Валерій Сидоренко).

Переможець визначатиметься при допомозі SMS-голосування. Номери для голосування будуть оголошені в прямому ефірі.

Підтримайте юних талантів нашого міста Лисичанська!

Довідка: дитячий інструментальний ансамбль "Скерцо" був створений в 1999 році в Лисичанській дитячій школі мистецтв № 1 і вже в 2000 році на міському конкурсі "Ранкова зірка" став переможцем. З часом мінявся і склад учасників, і інструментальний склад.

У нинішньому складі цей колектив існує вже шостий рік. У ньому беруть участь діти від 11 до 14 років. За цей час досягнення ансамблю говорять самі за себе: переможець всеукраїнського фестивалю-конкурсу "По дорогах зірок"; переможець обласного конкурсу дитячих інструментальних ансамблів; переможець обласного конкурсу-фестивалю "Молоді таланти Луганщини"; переможець обласного конкурсу естрадних виконавців (м.Луганськ); Гран-прі в міському конкурсі "Крок до зірок"; триразовий переможець міського дитячого конкурсу "Ранкова зірка".

І це тільки ті конкурси, де ансамбль ставав переможцем, він також є призером декількох міських і обласних конкурсів.

Зовсім нещодавно - 6 листопада 2010 року - "Скерцо" прийняв участь в регіональному телевізійному дитячому конкурсі "Континент талантів". Більше 100 солістів і ансамблів брали участь в кастингу тільки в Сєвєродонецьку (одному з п'яти міст Донецькою і Луганською областей в яких проходили відбіркові тури цього конкурсу). Всього 16 концертних номерів було відібрано для подальшої участі в конкурсі, і серед них - ансамбль "Скерцо"

27 листопада відбувся II тур конкурсу - в Донецьку. Тут цьому ансамблю довелося змагатися вже з 180 учасниками, вже відібраними в попередніх кастингах. "Скерцо" виявився одним з 23 щасливців тих, що вийшли в півфінал конкурсу, який відбудеться 11 грудня 2010 року.

Дитячий інструментальний ансамбль "Скерцо" (що в переведенні з італійського означає "Жарт") веде велику концертну діяльність. Він бажаний гість в багатьох установах і учбових закладах не лише нашого міста, але і інших міст нашої області. Його вже кілька разів запрошували виступати в одному з найпрестижніших концертних залів нашої області - в Сєвєродонецькому музичному училищі ім. С. С. Прокофьева. Неодноразово ансамбль виступав і в концертних залах Луганська, а тепер і Донецька.

Залишається додати, що керівником ансамблю є Валерій Сидоренко - старший викладач, лауреат обласних, республіканських і міжнародних конкурсів. А допомагають працювати колективу викладачі по класу скрипки В. А. Вяземська і Е.Г. Духновська.

Відділ культури Лисичанської міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"