Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську було виявлено 682 неоформлених найманих працівника

Одним з головних завдань працівників податкових органів є попередження фактів виплати заробітної плати "в конвертах". Пріоритетність відносно легалізації заробітної плати не викликає сумніву, адже вирішення цієї проблеми є однією із складових реформування реального сектора економіки, підвищення рівня життя і купівельної спроможності населення, проведення пенсійної і соціальної реформ.

Виплата заробітної плати "в конвертах", приховання реальних прибутків, що виплачуються громадянам, не лише негативно впливають на наповнення прибуткової частини бюджету податком з прибутків фізичних осіб, але і збільшують кількість громадян, якою надається податкова соціальна пільга, що також призводить до значних, невмотивованих втрат бюджетів різних рівнів.

Тому сьогодні, одним з основних завдань органів державної податкової служби є виявлення неврахованих і прихованих прибутків, попередження і руйнування схем ухилення суб'єктами господарювання від оподаткування, виявлення "тіньових грошей", а також організація роботи по дотриманню підприємствами, установами, організаціями і громадянами - підприємцями вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати.

Реалізація цих завдань здійснюється шляхом систематичного заслуховування на засіданнях робочих груп в податковій інспекції керівників підприємств великого і середнього бізнесу, які виплачують заробітну плату працівникам в мінімальних розмірах, проведення індивідуальної і контрольно-перевірочної роботи.

Така спрямованість в роботі приносить свої результати. Тільки з початку поточного року зусиллями фахівців податкової інспекції в м. Лисичанську було виявлено 682 неоформлених найманих працівника, яких згодом керівники офіційно зареєстрували, з них:

57 чоловік - при проведенні документальних перевірок.

625 чоловік - за результатами співбесід.

За результатами перевірок до бюджету донараховано: 200,3 тис.грн. податку з прибутків фізичних осіб і єдиного податку. Робота податківців в цьому напрямі триває. Громадяни повинні зрозуміти: "конверти" не дають можливості соціального захисту в майбутньому, пенсії формуватимуться з легальних нарахувань.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"