Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

В Лисичанську пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню інвалідів

Під такою назвою 3 грудня, в територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів і самотніх непрацездатних громадян пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню інвалідів.

Вшановували присутніх від імені Лисичанської міської ради і його виконавського комітету заступник начальника управління праці і соціального захисту населення Юліана Гасанбекова і директор терцентра Тетяна Даниленко, які побажали запрошеним міцного здоров'я, уваги і турботи з боку рідних і близьких, і вручили подарункові продуктові набори, підготовлені для них підприємцями міста.

Музичним вітанням для присутніх цього дня став виступ народного інструментального оркестру "Сувенір" (на фото) викладачів Лисичанської дитячої музичної школи №2. А після невеликого концерту працівниками терцентра було організовано чаювання.

Хотілося б відмітити, що вже на перший рік в терцентрі діють виставки робіт Привольскої школи мистецтв і робіт підопічних терцентра, що вчаться, - майстринь вишивки, які завжди піднімають настрій і тішать око.

Також, цього дня, в Лисичанській дитячій музичній школі (ДМШ) № 2 відбувся щорічний концерт для дітей з обмеженими фізичними можливостями шкільного віку, організований Центром соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді міської ради і керівництвом школи. Гостям були представлені музичні номери вихованців ДМШ "№ 2, а після закінчення концертної програми діти отримали подарункові набори від міської влади.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"