Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Керівництво ВАТ "Лисичанська сода" знову конфліктує з місцевими жителями

Керівництво ВАТ "Лисичанська сода" знову конфліктує з територіальною громадою. Дітей позбавляють права відвідувати заводську дошкільну установу - яслі-сад "Теремок".

Генеральний директор заводу Геннадій Галунов повідомив батьків 88 вихованців, що дитячий сад переводиться на самофінансування і беззбиткову виробничо-господарську діяльність. Для батьків це означає збільшення плати : з 1 грудня з них вимагають за дитсад 534 грн. 38 коп в місяць (сьогодні плата складає 150 грн. в місяць).

Батьки в терміновому порядку провели батьківські збори. Вони обговорили Договір на послуги дошкільної освіти, який в односторонньому порядку нав'язує батькам юридична служба заводу. Пап і мам обурює, що навіть цей документ на заводі склали з помилками. Так, в документі вказано, що завідувачка яслями-садом діє на підставі доручення, виданого 24 грудня 2010 року. А в пункті 8.2.4. автори документу, до частин одягу дітей, серед шарфа і поясу віднесли волосся.

Турбує батьків і той факт, що термін дії договору збігає 31 грудня 2010 року, тобто через місяць. Чи означає це, що з 1 січня за дитсад доведеться платити більше, представники планово-економічного і юридичного відділів не уточнили. Замість цього батьки почули від представників заводу, що якщо 1 грудня дитина прийде без квитанції, сплаченої за новою ціною, його в яслі-сад не пустять.

Генеральний директор підприємства зустріч з людьми традиційно проігнорував. Заступник мера Лисичанська Володимир Марченко заявив, що міська влада готова розглянути питання про прийом "Теремка" в комунальну власність, якщо "Лисичанська сода" візьме пайову участь в ремонті цієї дошкільної установи.

Батьківські збори прийняли рішення поводитися з листами до міського голови Лисичанська, керівництву заводу і в прокуратуру міста для термінового втручання в ситуацію, що склалася навколо дитячого садка.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"