Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Соціальне таксі в Сєвєродонецьку

Автоперевізники Сєвєродонецька зробили серйозний крок для того, щоб інваліди могли вільно пересуватися по міських вулицях. Незабаром в місті почне працювати соціальне таксі.

Працівники комунального автотранспортного підприємства АТП 10920 продемонстрували можливості спеціально переобладнуваного автомобіля "Газель". Для зручного завантаження інвалідної коляски в салон машини водієві знадобиться усього лише натиснути на кнопку автоматичного пульта управління. Протягом приблизно двох хвилин розкривається і плавно опускається на землю підйомник, вмонтований в салоні біля аварійного виходу.

Пристрій нагадує невеликий майданчик з бортами для безпечного в'їзду коляски. За словами фахівців, підйомна сила механізму складає 150 кг, тому він легко завантажить людину в інвалідній колясці в салон. До втілення ідеї керівництво АТП разом із службою соціального захисту населення вивчали подібний досвід інших міст. Виявилось, що подібні спеціалізовані автомобілі є в Луганську і Свердловську, проте широкого застосування вони чомусь не знайшли. Тому Олександр Шилов - заступник голови правління по перевезеннях ВАТ "Північнодонецьке АТП 10920" - щиро сподівається, що найближчим часом вирішиться питання оплати послуги і вона стане затребуваною серед інвалідів.

На яких умовах курсуватиме спеціально обладнаний автомобіль (по виклику або певному маршруту) - ще остаточно не вирішено. Втім машина вже повністю готова для надання послуг пасажирам з обмеженими фізичними можливостями.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"