Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Нові перемоги зразкового ансамблю бального танцю "Юнлис"

Насиченим став жовтень місяць для учасників зразкового ансамблю бального танцю "Юнлис" (рук. А. Посошко, А. Журавльова). Цього місяця хлопці взяли участь у відкритих обласних класифікаційних і рейтингових змаганнях "VLADA DANCE" (м. Луганськ), у Всеукраїнських класифікаційних і рейтингових змаганнях "КУБОК ПРОЛИСКА 2010" (м. Луганськ), в VI Всеукраїнському турнірі по спортивних танцях "ЗОЛОТИЙ КУБОК - 2010" (м. Святогорск).

За підсумками участі в турнірах наші хлопці привезли 2 перших, 5 других і 2 треті місця, у тому числі Яковлєв Олександр і Пригорнева Кристина стали кращими (1-е місце) у відкритих обласних класифікаційних і рейтингових змаганнях "VLADA DANCE" (м. Луганськ) у віковій категорії 5-7 років, а пара Геенко Іван і Задорожня Єва в цих же змаганнях зайняли 2-е місце

Багатим на призові місця став VI Всеукраїнський турнір по спортивних танцям "ЗОЛОТИЙ КУБОК - 2010", який проходив в м. Святогорськ. По його підсумках пари Ігнатенко Євгенії і Науменко Полина стали першими у категорії "Молодь "D" в латино-американської програмі; Чугай Валентин і Головина Катерина зайняли 2-е місце у латино-американської програмі в категорії "Юніори 1 "З+В"; Буданцев Сергій і Куценко Анастасія зайняли 2-е місце у стандартній програмі в категорії "Молодь "З+В"; Федотов Іван і Божич Карина зайняли два 2-і місця у стандартній і латино-американської програмах в категорії "Юніори 1 "D"; пара Антонов Валерій і Кравченко Алина зайняли два 3-і місця у стандартній і латино-американської програмах.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"