Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську створили коаліцію демократичних сил

21 жовтня 2010 року в 17.00 сталася доленосна для нашого міста подія. Шість представників від різних політичних сил підписали коаліційну угоду, в якій вони узяли на себе конкретні зобов'язання щоб змінити нинішню тупикову ситуацію що склалася в Лисичанську.

Угода
про створення коаліції демократичних сил - учасників виборчого процесу по обранню депутатів Лисичанської міської ради, міської голови Лисичанська 31 жовтня 2010 року.

Нині місто Лисичанськ знаходиться в складному соціально-економічному становищі. Влада міста, що сформувалася, не забезпечує якісного управління комунальним господарством. У керівних структурах виконкому, його службах "процвітає" хамство, низький професіоналізм, атмосфера безвідповідальності, корупція, відсутність належного досвіду управління міським господарством, невміння і небажання знаходити контакт з населенням, керівниками підприємств різних форм власності.

Особливо страждає найважливіша складова міського комплексу - житлово-комунальне господарство. Непродуманість і непослідовність так званих "реформ" нанесла відчутний ущерб цим службам.

Через відсутність ефективного впливу з боку регіональної влади в місті росте кількість не працюючих підприємств. Ростуть борги після виплати заробітної плати, робітників переводять на трьох-чотирьох трудові тижні. Викликає побоювання неухильне зростання безробіття.

Усе це привело до того, що значно погіршав рівень життя населення, з кожним днем усе більша кількість лисичан виявляються за межею бідності. Загострилася і суспільно-політична ситуація. Жителі міста втомилися від подібних "реформ" і "реформаторів".

У законодавчий орган м. Лисичанська обрана більшість депутатів від однієї політичної сили. 32 з 40 депутатів міської ради є представниками Партії регіонів. Через що, інші політичні сили не мають можливості протистояти в міській раді ухваленню рішень, які безпосередньо ведуть до погіршення життя жителів міста.

Ми, представники різних політичних сил і поглядів об'єднуємося в коаліцію демократичних сил з метою змінити подібну ситуацію в міській раді і привести до складу ради депутатів, якою не байдужа доля жителів нашого міста, а також підприємств, організацій і підприємців тих, що працюють на його території.

Відчуваючи відповідальність за долю міста, права і свободи жителів громади, розвиток демократії, для наведення ладу в міському господарстві, викорінювання всевладдя чиновників, забезпечення прозорої і чистої політики, налагодження рівноправного діалогу між жителями міста і громадою, ми, керівники міських політичних партій, що беруть участь у виборах в Лисичанську міську раду і Лисичанського міського голови, 31 жовтня 2010 року беремо на себе наступні зобов'язання:

- делегувати до складу міської ради міста Лисичанська депутатів, яким не байдужа доля людей праці, пересічних громадян міста Лисичанська;

- підтримати єдиного кандидата на посаду міського голови Лисичанська від коаліції демократичних сил;

- організувати злагоджену і плідну роботу депутатів, обраних в міську Раду міста Лисичанська;

- ряди коаліції відкриті для партій, громадських формувань, що функціонують в місті Лисичанську;

- учасники коаліції заявляють про відмову від яких-небудь кулуарних домовленостей з нині чинною міською владою м. Лисичанська.

Учасники коаліції :

Калиберда Микола Іванович - секретар Лисичанського міськкому КПУ

Швидкий Андрій Михайлович - секретар Лисичанського міськкому СПУ

Бешенко Валерій Віталійович - секретар Лисичанської міської організації СДПУ (о)

Теросипов В'ячеслав Михайлович - секретар Лисичанської міської організації політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батькивщина"

Коваленко Артем Михайлович - голова Лисичанської міської організації політичної партії "Союз анархістів України"

Салахетдинов Андрій Хамрянович - секретар Лисичанської міської організації політичної партії "Народно-трудовий союз України"

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"