Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську вирішили, на що пустити гроші від перевиконання прибуткової частини бюджету

За підсумками роботи за 9 місяців поточного року прибуткова частина бюджету міста Лисичанська перевиконана на 4 млн. 949 тис. 700 грн. Така інформація була озвучена на 102-ій черговій сесії Лисичанської міської ради.

За підсумками роботи за 9 місяців поточного року прибуткова частина бюджету міста виконана на 101,3%. "При плані 166 млн. 661 тис. грн. надійшло 168 млн. 831 тис. грн. Дотацій з держбюджету при плані 43 млн. 182 тис. грн. надійшло 44 млн. 694 тис. грн.".- відмітив Микола Солодовник, начальник фінансового управління.

Також він пояснив, що по Бюджетному Кодексу при перевиконанні місцевого бюджету за звітний період, місто має право збільшити на цю суму і витратну частину, уточнивши показники міського бюджету.

Депутати міськради прийняли рішення таким чином розпорядитися перевиконаною сумою : частину коштів на заробітну плату сфери охорони здоров'я і оплату праці працівників ДЮСШ, частина - на рішення проблем комунальних підприємств "Тепломережа" і "Міськводоканал". Крім того, 2,4 млн. грн. піде на співфінансування спеціальних програм - по "Міськводоканалу" і по установці індивідуального опалювання незаможним громадянам, що проживають в будинках, котельні яких закриваються. "На програму по установці індивідуального опалювання область нам дала 4 млн. грн., але щоб ними скористатися, в загальній сумі повинно бути 40% засобів міського бюджету. Гріх не використовувати таку можливість, коли гроші вже дали, але не хватає тільки співфінансування з нашого боку"- пояснив Микола Солодовник.

До речі, в такому складі депутатський корпус зібрався на сесію міськради востаннє - вибори 31 жовтня визначать нових народних обранців.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"