Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську досі немає тепла в 40 будинках, 2 школах і 2 дитсадах

Сім котельних в містах Луганської області ще не включено. Про це в ході апаратної наради повідомив начальник Головного управління житлово-комунального управління облдержадміністрації Сергій Махуренко.

Учасники наради обговорили початок опалювального сезону і завдання по забезпеченню безперебійної роботи житлово-комунального господарства області в осінньо-зимовий період 2010-2011 рр.

Як відмітив начальник Головного управління житлово-комунального управління облдержадміністрації Сергій Махуренко, за станом на сьогоднішній ранок не включені в роботу 7 котельних в містах: Луганськ - 3, Брянка - 2, Рубіжне - 2.

Таким чином, теплоносій не подається на 444 житлових дома в містах: Луганськ - 196, Алчевськ - 84, Брянка - 37, Лисичанськ - 40, Первомайськ - 7, Ровеньки - 1, Рубіжне - 6, Свердловськ - 3, Стаханов - 62. А також в 5 шкіл: Брянка - 2, Лисичанськ - 2, Ровеньках - 1 і в два дитячі садки в Лисичанську. Інші об'єкти соціального призначення теплом забезпечені.

Крім того, за його словами, незадовільно освоюються засоби обласного бюджету (18,2 млн. грн.), виділена на фінансування проекту децентралізація систем опалювання в 11 населених пунктах області. За станом на 15.10.2010 р. з тих, що підлягають переобладнанню 2248 квартир індивідуальні системи опалювання встановлені в 65 квартирах.

При цьому варто відмітити, що за останній тиждень роботи за програмою децентралізації активізувалися. Керівники територій обіцяли губернаторові завершити їх до терміну, встановленого главою облдержадміністрації.

Окрім вказаної субвенції з облбюджета через обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі у рамках реалізації Програми реформування теплового господарства Луганської області прямує 5,1 млн. грн. Ці кошти виділені для пільгового кредитування інших верств населення на вирішення проблеми індивідуального опалювання своїх квартир, і в першу чергу там, де буде відсутнє централізоване опалювання.

За станом на 15.10.2010 р. по 14 територіям області укладено 240 договорів, населенню видано кредитів на 3,026 млн. грн.

За підсумками наради В. Голенко дав протокольне доручення забезпечити 100-процентне освоєння засобів обласного бюджету, виділених на устаткування системами індивідуального опалювання квартир, власники (співвласники, наймачі) яких, згідно чинного законодавства, мають пільги на оплату комунальних послуг, і кредитування інших верств населення на ці потреби.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"