Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Лисичанськ заборгував за газ більше усіх в області: 102 млн.грн!

Договори на постачання газу на опалювальний сезон 2010-2011 р з ДК "Газ України" уклали 16 з 17 комунальних підприємств Луганщини. Договір не уклали лише ТОВ "Сэвэродонецьктепло". Про це заявив начальник Головного управління ЖКГ Луганської облдержадміністрації Сергій Махуренко на сьогоднішній апаратній нараді у губернатора, - повідомляє прес-служба БАЛКИ.

За словами Сергія Махуренко, загальна заборгованість за природний газ складає 398 млн. грн., у тому числі за опалювальний сезон 2009-2010 гг - 244 млн. грн. Найбільшу заборгованість мають підприємства міст : Лисичанськ - 102 млн. грн., Луганськ - 88 млн. грн. і Сєвєродонецьк - 62 млн. грн. Графіки погашення заборгованості виконані лише на 30%.

Сергій Махуренко підкреслив, що однією з умов укладення договорів на постачання газу на поточний опалювальний сезон є наявність графіків погашення заборгованості за газ до 1 січня 2011 року. Вони мають бути представлені в ДК "Газ України" з урахуванням тарифної різниці на суму 205 млн. грн. Тому вони мають бути виконані в обов'язковому порядку, інакше ДК "Газ України" застосовуватиме заходи по обмеженню або припиненню постачання газу.

За підсумками наради голова Луганської ОГА Валерій Голенко доручив забезпечити розрахунки за природний газ, спожитий в поточному році і виконання графіків погашення заборгованості.

Він також дав доручення підприємствам теплопостачання надати НКРЕ України розрахункові матеріали тарифів на теплову енергію. Матеріали повинні супроводжуватися виводами Державної інспекції з контролю за цінами в Луганській області відносно розрахунків економічно обгрунтованих планових витрат.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"