Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

4 випадки грибних отруєнь в Лисичанську

За станом на 10 жовтня в області зареєстровано 4 випадки грибних отруєнь в Лисичанську, Стаханові, Перевальскому районі. Отруїлися грибами 10 чоловік, в т.ч. 1 дитина. Від грибних отруєнь померли 3 людини: двоє жителів Лисичанська і одна мешканка Перевальского району. Про це повідомили в Луганській обласній санепідемстанції.

Смертельні отруєння, як і в попередні роки, були викликані отруйними грибами гепатотропної дії, передусім блідою поганкою, яку потерпілі помилково приймали за сироїжки, дощовики і "зеленушки".

Враховуючи ситуацію, що склалася в області, Луганська обласна санепідемстанція звертається до усіх жителів області з переконливим проханням відмовитися від збору і споживання зібраних на території області дикорослих грибів.

Отруєння дикорослими грибами реєструються практично в усіх містах і районах нашої області. Основними групами ризику при грибних отруєннях є діти (незалежно від їх віку), і особи літнього віку. Практично від отруєнь дикорослими грибами в області помирає кожен 10 потерпілий дорослий і кожен 5 постраждала дитина.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"