Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

На Луганщині проходить фінал обласного конкурсу "Арт-гвардія"

14 жовтня, на території дитячого оздоровчого центру "Берізка" Луганській області пройшов фінал обласного конкурса-пленэра образотворчого мистецтва "Арт-гвардія". Про це повідомляє управління культури і туризму облдержадміністрації.

Участь в дводенному конкурсі взяли близько 50 дітей - вихованців дитячих художніх шкіл, шкіл мистецтв, коледжів з Луганська, Ровеньков, Алчевська, Краснодону, Лисичанська, Сєвєродонецька, Красного Луча, Рубіжного і інших міст області. У складі жюрі - відомі Луганські художники, члени Національного Союзу художників України і провідні фахівці Луганського обласного коледжу культури і мистецтв.

Перший тур конкурсу проходив на базі методичних об'єднань шкіл естетичного виховання області, в якому членами жюрі були визначені переможці для участі у фіналі конкурса-пленэра.

Нагородження переможців і володаря Гран-прі "Арт-гвардии" відбудеться 27 жовтня о 13:00 в приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Горького.

Організаторами заходу виступають Луганська обласна рада, управління культури і туризму облдержадміністрації, обласний Центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва, а також Луганський обласний коледж культури.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"