Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

На виборах в Лисичанську не братиме участь партія "Нова політика"

Луганський окружний адміністративний суд залишив без задоволення позов Лисичанської міської організації партії "Нова політика" до Лисичанської міської виборчої комісії. Позивач просив визнати незаконними і відмінити рішення ТВК, якими було відмовлено в реєстрації кандидатами в депутати міської ради 7 висуванцям партії в багатомандатному окрузі, і 6 висуванцям - в одномандатних округах.

Про це повідомляє Луганське обласне відділення Комітету виборців України.

5 жовтня громадяни, висунені в кандидати міської ради на зборах міської організації партії "Нова політика", особисто подали документи для реєстрації в ТВК. Комісія відмовила їм в реєстрації, оскільки в заявах не були вказані номери виборчих округів.

7 жовтня виправлені документи були повторно подані в ТВК головою парторганізації, але комісія знову відмовила в реєстрації кандидатів на тій основі, що документи не були подані ними особисто.

Суд погодився з цими рішеннями виборчої комісії.

Як відмітили в ЛОО КИУ більшість інших ТВК Луганської області подібні помилки суб'єктів виборчого процесу виявляли ще при прийомі документів, що давало останнім можливість брати участь у виборах.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"