Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

На особистих прийомах громадян

4 жовтня в ході особистого прийому громадян заступником міського голови Лисичанська Леонідом Фоменко розглянуто 29 звернень, які, в основному, торкалися незадовільної роботи систем водопостачання, відключення від централізованої системи опалювання, надання житла, а також благоустрою території міста, перерахунку комунальних платежів та ін. В ході прийому Леонідом Дмитровичем були дані роз'яснення на 4 питання, інші звернення громадян передані в служби для подальшого реагування. Про це повідомляють фахівці відділу з роботи з листами і зверненнями громадян Лисичанської міської ради.

У вівторок, 5 жовтня, в ході особистого прийому до заступника міського голови Володимиру Марченко звернулися 4 громадяни з питань визначення дітей до дитячих дошкільних установ, ремонту будинку інвалідові ВОВ та ін. Крім того, на особистому прийомі 5 жовтня у секретаря міської ради Сергія Баранника побував один громадянин з питання ремонту радіо.

6 жовтня на особистому прийомі у заступника міського голови Анатолія Калашника побували 6 чоловік із зверненнями комунального і житлового характеру.

Всього за цей період під час особистих прийомів заступників міського голови прийнято 41 людину. Дані роз'яснення з 5-ти питань, інші звернення громадян передані в служби для розгляду і реагування.

Також, за період з 1 по 7 жовтня, у виконком Лисичанської міської ради поступили 22 письмові звернення.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"