Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Сьогодні суспільство повинне стати на захист бездомних громадян

З метою попередження загибелі громадян від переохолодження в період надзвичайних ситуацій, соціального захисту бездомних громадян, осіб, звільнених з місць позбавлення волі, і безпритульних дітей в осінньо-зимовий період 2010-2011 г.г. в Лисичанську створений оперативний штаб з питань координації дій в цьому напрямі.

У штаб, який очолив заступник міського голови Максим Головнев, увійшли представники управлінь охорони здоров'я, праці і соціального захисту населення міської ради, територіального центру соціального обслуговування і центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді, служби у справах дітей міськради, а також Лисичанського міського управління ГУ МНС України і приймача-розподільника при Лисичанському ГО УМВС України в Луганській області, міського центру зайнятості населення і добродійного фонду громадського захисту громадянських прав.

У Лисичанську робота по соціальному захисту бездомних громадян і осіб, що звільнилися з місць позбавлення волі, ведеться у рамках Комплексної міської Програми соціального захисту цієї категорії громадян на 2009-2012 роки з основних проблемних питань - оформлення паспорта, реєстрація, працевлаштування і так далі.

Крім того, в місті працює комісія з обліку і реєстрації бездомних громадян. Так, за 9 місяців т.р. проведено 5 засідань, на яких прийнято рішення про постановку на облік 19-ти осіб вищезгаданої категорії і надання ним допомозі в оформленні паспортних документів і реєстрації їх переважного місцезнаходження. За цей період 9-ти з них надана допомога в оформленні паспортів, 10-ти - в оформленні реєстрації переважного місцезнаходження за юридичною адресою терцентра. Трьом бездомним громадянам надана допомога в оформленні документів для визначення в будинки-інтернати (двоє з них зараз вже проживають в будинках-інтернатах Луганської області). Один підопічний з цієї категорії громадян отримав квартиру.

У Лисичанському терцентрі працює пункт прийому добродійної допомоги від населення у вигляді теплого одягу і взуття, яке потрібне для надання екстреної допомоги бездомним громадянам. Вони також отримують добродійну допомогу у вигляді продуктів харчування, одягу і взуття у відділенні "Турбота" територіального центру.

До надання соціальних послуг бездомним громадянам притягуються добродійні і громадські організації - фонд "Благовіст", "Фонд громадського захисту громадянських прав". Міська організація Суспільства Червоного Хреста постійно надає благочинну допомогу у вигляді продуктів харчування, теплого одягу і взуття, предметів побуту і гігієни.

Контактний телефон міського оперативного штабу 7-29-29, фахівець Лисичанського територіального центру соціального обслуговування Баулина Ольга Іванівна.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"