Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Більшість міст і районів Луганщини до зими готові

Більшість міст і районів Луганщини готові до зими, і усе залежатиме від того, як швидко будуть укладені договори на постачання газу між ними і ДК "Газ України"", - підкреслив начальник Головного управління житлово-комунального господарства Луганської облдержадміністрації Сергій Махуренко на брифінгу для журналістів. Повідомляє БАЛКИ.

Найбільші борги за енергоносії сьогодні накопили Луганськ (86 млн. грн.), Лисичанськ (82 млн. грн.) і Брянка (15 млн. грн.), а також Стаханов. "Такі міста як Сєвєродонецьк, Алчевск, Первомайськ, Антрацит також мають борги, але тут керівники активно займаються вирішенням цієї проблеми", - пояснив начальник Сергій Махуренко.

Сватовський, Станично-луганський і Троїцкий райони також входять в опалювальний сезон без істотних проблем. Як відмітив Сергій Махуренко, Красний Луч вийшов із списку проблемних територій області по теплозабезпеченню, оскільки одним з перших зайнявся системною децентралізацією теплозабезпечення, і сьогодні в місті проблем із забезпеченням населення теплом немає. В ході брифінгу він також повідомив журналістів, що до роботи в зимовий період відремонтований увесь об'єм водопровідних мереж.

Область чекає 26 млн. грн. з держбюджету на заміну насосного устаткування на насосних станціях. За словами Сергія Махуренко, ці засоби приходять в регіон із запізнення, оскільки надто пізно цього року був прийнятий Державний бюджету країни. Але комунальники сподіваються встигнути провести необхідні роботи до кінця року.

Це дасть можливість скоротити електроспоживання при виробництві і подачі води, а також її втрати, які зараз складають 52%. У рамках підготовки ЖКГ області до зими ремонтні роботи на дорогах виконані на 80% і будуть повністю завершені до кінця жовтня. Шляховики вже заготовили 60% від необхідної кількості матеріалів за випадок ожеледі, на постачання іншого об'єму укладені договори. На усіх вугільних котельних заготовлено двотижневий запас твердого палива.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"