Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Про архівний відділ Лисичанської міської ради

Архівний відділ, як структурний підрозділ Лисичанської міської ради, почав функціонувати з грудня 1959 р.

У 1961 р. в архівному відділі було 7 фондів, де налічувалося 1045 справ постійного зберігання. За минулі десятиліття кількість документів, що знаходяться на зберіганні у відділі, зросла в 167 разів. Про це повідомляє начальник архівного відділу Галина Мурай. На даний момент у відділі знаходяться 5558 справ постійного зберігання, віднесених до Національного архівного фонду, і 170022 - по особовому складу підприємств міста, що закрилися, що складає найвищий показник по області.

Як відмічає Г. І. Мурай, останніми роками спостерігається тенденція збільшення кількості запитів на виконання довідок соціально-правового характеру (оформлення пенсії, перерахунок пенсії, перехід на пенсію померлих чоловіків). Так, на 01.10.2010 р. відділом виконано 7161 довідки ( за аналогічний період минулого року - 5934 довідки). У архівному відділі зберігаються 249 фондів підприємств, що закрилися, з яких 23 з шкідливими умовами праці (шахти, НПЗ, скло завод, ЛСРСУ, Фабрика ялинкових прикрас, Промхіммонтаж- 54 і так далі) і 183 малих і приватних підприємства. Але виконання довідок соціально-правового характеру - це одна сфера діяльності відділу.

Інша, не менш важлива - робота з підприємствами, спрямована на збереження документів, своєчасну передачу їх на зберігання у разі ліквідації підприємства. У відділі знаходяться 5558 справ постійного зберігання підприємств, в діяльності яких утворюються документи НАФ. Фахівцями відділу здійснюється науково-технічне впорядкування цих документів, складається науково-довідковий апарат до них.

Крім того, фахівці відділу взаємодіють з відповідальними за роботу архівних підрозділів на підприємствах, в установах і організаціях міста, постійно надаючи їм методичну допомогу в складанні документів нормативно-правової бази, в т.ч. по складанню номенклатури справ, описів справ, актів про виділення документів до знищення. Щокварталу проводяться семінари і наради з цієї тематики.

За 9 місяців цього року проведено 5 засідань експертної комісії, де були розглянуті питання за погодженням актів про виділення до знищення документів підприємств міста, описів справ постійного зберігання і по особовому складу, узгоджувалися номенклатури справ деяких організацій (ВПУ № 94, гірський технікум, краєзнавчий музей, шахта ім. Мельникова, ВАТ "Лисичанська сода").

Робота з номенклатурами справ - це важливий аспект в роботі відділу, від правильності складання номенклатури залежать терміни зберігання документів, - підкреслила Г. І. Мурай.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"