бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Лисичанські спортсмени серед переможців області по греко-римскій боротьбі

У середині вересня в м. Луганську відбувся Чемпіонат області по греко-римскій боротьбі, в якому узяли долю 11 команд з міст Луганської області. Загальна кількість спортсменів 80 чоловік.

Вихованці ДЮСШ греко-римскої боротьби зайняли призове третє місце, поступившись командам з міст Стаханов і Луганськ.

У особистій першості 1-е місце зайняли Колядин Павло (84 кг), Сорочан Іван (120 кг) і Барило Дмитро (96 кг). На 3-ем місці - Стешенко Євгеній (55 кг).

Підготували спортсменів Ігор Логачов і Віктор Зонтов.

24 і 25 вересня в м. Луганську пройшов Чемпіонат області по греко-римскій боротьбі серед хлопців. У змаганнях взяли участь 120 спортсменів з міст Луганської області.

За підсумками чемпіонату місця в особистій першості розподілилися таким чином: на 2-му місці Манец Георгій (59 кг) і Зеленяк Влад (32 кг), а на 3-му - Циганок Олексій (47 кг) і Кравець Олег (59 кг).

Підготували спортсменів Ігор Логачов, Василь Корнев, Дмитро Ладик і Микола Фурман.

Про це повідомляють фахівці відділу з питань фізичної культури і спорту Лисичанської міської ради