Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську грабіжник ножем "відбивався" від дівчини, у якої стягнув сумочку

Звичайна упертість або просте небажання розлучатися з дорогим мобільним телефоном, який лежав в тій нещасливій сумці, привели до трагедії. Від важких ножових поранень загинула не лише сама дівчина, але і її мати, що вибігла на допомогу до своєї дочки.
Подальшу долю злочинця визначить суд.

Інцидент стався пізно вночі біля однієї з багатоповерхівок міста Лисичанська. Дівчина, повертаючись з прогулянки, не встигла дійти до будинку буквально пару кроків. Біля під'їзду до неї підбіг молодий чоловік і вихопив з рук сумочку. Не бажаючи так просто розлучатися зі своїми речами, дівчина почала відчайдушно боротися з грабіжником. За що і отримала декілька ударів ножем в живіт, повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВДУ в Луганській області.

Почувши крики дочки під вікнами, на вулицю вибігла мати. Втрачати злочинцеві було вже нічого, тому він вирішив "позбавитися" і від свідка.

Від отриманих травм жінка померла на місці. А ось дівчину встигли госпіталізувати. За її життя медики боролися декілька годин, але врятувати дочку так і не вдалося.

Горе-грабіжника міліція знайшла через добу в Сєвєродонецьку. Пізніше він признався, що вбивати нікого не хотів, просто потребував грошей. І взагалі, дівчина сама полізла на нього з кулаками, ось і довелося дістати ніж.

Яке покарання понесе молода людина за здійснення подвійного вбивства - вирішить суд.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"