Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Лисичанські школярі підходять до вибору професії з гумором

Ігри проходили під гаслом "Світ професій : мій вибір - мій успіх"!, а організаторами змагань веселих і метких виступили: міський центр зайнятості, відділи освіти, культури, у справах сім'ї і молоді Лисичанської міськради.

Своїми силами, гумором і умінням представити професію мірялися шість шкільних команд КВК : "Третя рота" (школа №4), "Лисичаночка" (школа №9), "Атама" (школа №18), "СТО" (школа №24), "Веселі кравці" (школа №29) і "Раскопайчики" (школа №32).

У чотирьох традиційних конкурсах КВК команди представляли самі різні професії - були тут геологи і автослюсарі, медпрацівники і кравці.

У впертій боротьбі і на одностайну думку жюрі Гран-прі ігор профорієнтацій КВК отримала команда "Третя рота". Перше місце зайняли "Раскопайчики", друге - команда "СТО", третє, - "Лисичаночка".

Організатори змагань вручили командам-переможцям кубки і торти, а також спортивні подарунки - баскетбольні і футбольні м'ячі, ракетки для тенісу і бадмінтону. А головний переможець міських ігор отримав також путівку на регіональні змагання команд профорієнтацій КВК, які пройдуть в місті Рубіжному вже в листопаді.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"