бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У лізі "Юніори" наші спортсмени досягли добрих результатів

Як повідомляють фахівці відділу з питань фізичної культури і спорту Лисичанської міської ради, 18-19 вересня в Новоайдарі проходили Всеукраїнські кінноспортивні змагання на призи КСК "Добромир ЛТД". У змаганнях взяли участь спортсмени з Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Кіровоградської та ін. областей.

У лізі "Юніори" наші спортсмени досягли добрих результатів. Так, на маршруті №1 (висота перешкоди - 90 см) Ганна Анопченко на коні Теніс виграла Кубок України, а Настя Доценко на коні Презент зайняла IV місце. Та ж Ганна Анопченко на коні Теніс зайняла III місце на маршруті №3.

Крім того, на етапі Кубка України по триборству перемогу отримав Артем Губанов на коні Теніс, отримавши ліцензію на право представляти Луганську область на Кубку України по триборству, який пройде 29 вересня в місті Жашков Черкаській області.