Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську розгорається скандал навколо призначення глави ТВК

У Лисичанську призначення керівництва територіальної виборчої комісії закінчилося скандалом. Про це повідомляє Луганська обласна громадська організація "Опора" з посиланням на "представників ряду місцевих осередків політичних партій".

Вони стверджують, що голова місцевої ТВК Ольга Юсакова і її заступник - Юлія Заіка були затверджені на своїх посадах шляхом фальсифікацій.

За офіційною інформацією Центрвиборчкому, яку має в розпорядженні "Опора", голова ТВК в Лисичанську була подана від Народного Руху України.

Проте, в Луганській обласній організації НРУ повідомили, що не знають про кого йде мова і не вносили таку кандидатуру до ЦВК.

Глава обласної організації НРУ Наталія Гойоха заявила спостерігачам "Опори" наступне: "Ми вже відправили запит до ЦВК з проханням роз'яснити, на якій основі Ольга Юсакова увійшла до складу тервиборчкому міста Лисичанськ за нашою квотою і навіть була призначена її головою. Ми подавали зовсім іншу людину. На Юсакову ніяких документів не оформлялися. Після відповіді ЦВК, ми розглядаємо можливість подачі заяви в правоохоронні органи. Адже тут найбільш вірогідна підробка документів або фальсифікація при подачі цього представлення".

Позицію обласної організації НРУ, підтримали і в Лисичанській міській організації цієї партії.

Там теж почули про Ольгу Юсаковой уперше: "Я не підписував представлення по цій людині і навіть не знаю, хто вона, - відмітив голова Лисичанської міської організації НРУ Сергій Цімбалист. - Це явна фальсифікація! Ми ініціюватимемо відгук цієї людини".

Спостерігачі "Опори" звернулися за коментарями до самої Ольги Юсаковой. Конфліктну ситуацію вона пояснила тим, що її кандидатура була подана до складу Лисичанського ТВК не від Народного Руху України, а від "Народного Руху України за єдність". На її думку, в Постанові Центрвиборчкому припустилася технічної помилки, що і стало причиною конфлікту.

При цьому Ольга Юсакова підтвердила той факт, що на недавніх президентських виборах працювала в окружній комісії округу №110, представляючи кандидата Януковича. Про це є відповідний запис в Постанові Центрвиборчкому. Крім того, за старанну роботу, Юсакову навіть нагородили почесною грамотою Центральної виборчої комісії.

Що ж торкається своєї партійної приналежності, то Ольга Юсакова відмовилася повідомити про те, чи полягає вона в рядах "НРУ за єдність". Більше того, вона утруднювалася назвати прізвища керівників місцевої організації цієї партії і їх контакти.

Спостерігачі самостійно розшукали місцевий осередок "НРУ за єдність".

Як розповіли в "Опорі", глава місцевої організації "Народного Руху України за єдність" Сергій Астахов, який і повинен був подавати документи в ЦВК на представлення Юсаковой, навіть не зміг згадати її ім'я. Він також утруднювався з відповіддю: чи являються представники їх партії членами ТВК, і які посади займають.

Схожа ситуація, за інформацією спостерігачів, і з посадою заступника голови виборчої комісії. "Мене за 2 тижні до подачі кандидатур членів ТВК змістили з посади голови міської організації "Фронту Змін", - розповів екс-глава Лисичанської міської організації партії "Фронт змін" Олександр Кобзарь. - Нове керівництво парторганізації зробило представлення на Юлію Заіку, яка у результаті і стала заступником голови міської ТВК. Хоча, усім в місті відомо, що вона давно працює на Партію Регіонів".

За словами Юлії Заіки, вона дійсно на президентських виборах працювала в окружній комісії на кандидата Януковича. Це підтверджується і офіційними документами ЦВК. Проте, вона завірила спостерігачів "Опори", що її співпраця з Партією Регіонів залишилася у минулому.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"