Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Сєвєродонецькій міськраді міліція "вилучила" документи по незаконному використанню озера і земельної ділянки

17 вересня співробітниками ГСБЭП України в Луганській області в Сєвєродонецькій міській раді вироблена виїмка документів що стосуються угоди по передачі в користування озера Чисте і прилеглій до нього території.

За даними достовірного джерела в прокуратурі, ці дії проводяться управлінням ГСБЭП України в Луганській області у рамках порушеної кримінальної справи за фактом незаконного використання озера і земельної ділянки співробітниками приватного підприємства "Дельта-Віжін".

Директором і засновником цього підприємства є Матросів Олександр Миколайович, який більше відомий в Сєвєродонецьку як кримінальний авторитет по кличці "Матрос". Він неодноразово притягувався до карної відповідальності. Його незаконну діяльність зв'язують з ім'ям колишнього керівника УБОП України в Луганській області - Геннадієм Іваненко, який в квітні 2010 року з приходом нового керівництва обласного УМВС був відправлений на пенсію.

У квітні 2010 року Матросів А.Н. за сприяння співробітників Північнодонецької міської ради незаконно отримав в користування озеро Чисте і територію навколо нього, де відкрив 4 літні майданчики і майданчик ігрових автоматів, а так само робив інші платні послуги. По цьому факту слідчі заходи тривають.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"