Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

ТНК-ВР до 2015 р. інвестує 1,3 млрд дол. у свої НПЗ

ТНК-ВР має намір до 2015 р. інвестувати 1,3 млрд дол. в модернізацію своїх нафтопереробних заводів (НПЗ), заявив віце-президент компанії по маркетингу Амир Фейзулин.

За його словами, ТНК-ВР послідовно реалізує програму по збільшенню пропозиції високоякісних видів палива, відповідних екологічним стандартам і вимогам технічного регламенту.

Відмітимо, що в липні ц.р. керівництво ТНК-ВР заявляло про намір вкласти 350-500 млн дол. в модернізацію виробництва на Лисичанському НПЗ (ЗАТ "ЛІНІК"). ТНК-ВР запевняла, що модернізація буде вироблена протягом 3-5 років.

Також в червні ц.р. ТНК-ВР оголосила про намір почати здобич вуглеводнів на території України, як на континентальній частині, так і на шельфі. За словами спікерів компанії, очікуваний бюджет на розвідку надр перевищує 100 млн дол., а наступні етапи вимагають інвестицій на порядок вище.

У 2009 р. ТНК-ВР інвестувала 64 млн. долл. в увесь бізнес-ланцюжок в Україні, починаючи від переробки і закінчуючи роздробом. Велика частина коштів була спрямована на заміну і модернізацію устаткування на Лисичанському НПЗ.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"