Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Госпсуд затвердив план санації "Лисичанської соди"

14 вересня, стало відомо, що Господарський суд Луганської області затвердив план санації ВАТ "Лисичанська сода", яке є одним з видатних в СНД виробників кальцинованої соди.

Згідно з рішенням суду, санація "Лисичанської соди" продовжиться до 23 березня 2011 року і передбачає, що до цього терміну підприємство повинне погасити заборгованість перед кредиторами в розмірі близько 92 млн грн. Крім того, у рамках світової угоди, що передбачає розстрочку заборгованості на суму 139,2 млн грн., компанія погашатиме її щомісячними виплатами протягом 5 років.

Головним джерелом задоволення вимог кредиторів повинен стати продаж частини основних фондів боржника, не задіяних в його виробничому процесі.

Серед кредиторів підприємства, зокрема, значаться: державна податкова інспекція в Лисичанську, ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання", а також компанії Setirson Investments і Holey Trading кредиторська заборгованість перед якими складає близько 137 млн грн.

Керівником санації призначений генеральний директор "Лисичанської соди" Геннадій Галунов, розпорядником майна підприємства - арбітражний керівник Михайло Клименко.

Крім того, згідно з документом, підприємство в період виконання плану санації має намір отримати від своєї діяльності чистий прибуток в розмірі близько 48,35 млн грн.

Госпсуд Луганської області прийняв рішення про санацію "Лисичанської соди". Госпсуд Луганської області визначенням від 22 лютого 2010 року порушив справу про банкрутство підприємства.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"